Anna hoogu
Kellerteatri Krimikirjanike aiale!
☞  vaata ja toeta meie projekti HOOANDJAS!


Mis plaan meil on

Meie maja ja saal on imelised, kuid sel suvel plaanime hooandjate abiga teha ka teatri räämas ja kõleda kivise hoovi mõnusaks haljastusega "Krimikirjanike aiaks", kus oleks kõigil inimestel suvel ilus istuda, lugeda põnevat krimilugu, tass kohvi või pokaal veini võtta, vaadata seintelt toredaid fakte põnevike autorite elust ja tutvuda Kellerteatri ja –kohviku põnevate sündmuste kavaga.

Hoovi korrastamise ja kujundamise ettevalmistused algavad juba maikuus ja aed avatakse pidulikult juuli alguses 2024. Kõik hooandjad saavad oma tänukingitused kätte e-posti teel või Kellerteatri kohvikust juunikuu jooksul.
 

Kuidas me seda teeme

Toetuse abiga parandame hoovi pinnase, nii et vihmavesi voolaks kogumiskaevu ja hoovi ei koguneks pori. Ehitame terrassi, millel oleks turvaline kõndida. Tellime aednikult haljastuse plaani. Paigaldame kiviseintele taimestikku toetavad võred. Istutame ilusad taimed, mis oleksid kaunid kogu kevade, suve ja sügise vältel. Kujundame, tellime ja paigaldame taimestiku vahele ilusad tahvlid krimikirjanike piltide ja lugudega. Paigaldame vandaali– ja ilmastikukindla väliekraani, millelt saab aktuaalset infot põnevusteatri repertuaari ja mängukava kohta, ning ostame hoovi ilusad lauad ja mugavad toolid, millel oleks mõnus aega veeta.

Kui toetusi koguneb rohkem kui küsitud, siis õnnestub ehk ehitada hoovi kohale ka kokkukäiv varikatus vihmasemateks– ja soojakiirgurid jahedamateks ilmadeks.


Ootame teid toetama ja oma toetuse tulemust nautima!

Uus Kellerteatri "Krimikirjanike hoov" saab olema kohviku ja teatri lahtiolekuaegadel kõigile tasuta avatud. Täname südamest, kui leiate võimaluse ühe kauni ja põneva aia loomist toetada ning seda hooandja linki ka teistega jagada.

Aitäh, ja põnevate kohtumisteni ilusas suvises Kellerteatri "Krimikirjanike aias"!