Järelvaatamine
kuni 13. nov. 23:00

Põnevike klubi – Psühho
publikuga veebisaade Kellerteatri saalist

Kellerteatri uues publikuga veebisaates “Põnevike klubi” vesteldakse mõnusa džässmuusika saatel põnevikest nii kirjanduses, teatris, filmis, kunstis kui elus. 

Esimene “Põnevike klubi” toimus 6. novembril kell 18.00 ja oli pühendatud 20. sajandi ühele mõjukamale filmitegijale Alfred Hitchcockile ja tema unustamatule filmile “Psühho”. Psühhootiliselt põnevat vestlust veavad Tristan Priimägi ja Ralf Sauter, hullumeelselt häid lugemissoovitusi jagab Jaan Martinson, Kellerteatri uuest lavastusest "Skiso" luulutavad Kristina Paškevicius, Elina Reinold, Liis Haab ja Meelis Kubo ja meeletut muusikalist vibratsiooni pakuvad Ara Yaralyan ja Jason Hunter. Saadet juhib Vahur Keller.

MIda teha kui pilt on halva kvaliteediga?

Playeri all paremas nurgas asub hammasratta–kujuline ikoon, millele klõpsates saate valida pildi resolutsiooni. Mida suurem number, seda parem kvaliteet pildil on. 1080, ehk HD, on kõige parema pildikvaliteediga, kuid see nõuab Teilt ka suuremat interneti kiirust. Kui Teie internetiühendus on aeglasem, valige menüüst väiksem number, muidu võib juhtuda, et video allalaadimine hakkab vaatamisel takerduma, ehk kipub seisma jääma ja “ketrama”. Valikut “Auto” ei soovita üldjuhul kasutada, sest kui Teie internetiühendus on kõikuv, võib player automaatselt kõige madalama resolutsiooni valida või hakata vaatamise kestel resolutsioone automaatselt vahetama.
Kellerteatrist väljub videovoog on alati HD kvaliteedis ja stabiilne.

Tehniliste probleemide korral palun helistage: +372 58 713 020 või kirjutage: info@videolevels.com.
Kellerteatri salvestustele ja otseülekannetele pakub tehnilist tuge Videolevels OÜ

In case of technical problems, please call: +372 58 713 020 or e-mail: info@videolevels.com.
Technical support by Videolevels OÜ.