fbpx

Oscar Wilde / põnevuslavastus lastele

CANTERVILLE'i KUMMITUS

virtuaalteater

Vaata etendust, millal soovid!
Pilet annab ligipääsu vaatajakohale kaheks tunniks 
alates esmasest aktiveerimisest.

Ostetud piletiga saab vaadata vaid ühest elektroonilisest seadmest!

Lavastus baseerub Oscar Wilde’i maailmakuulsal lool “Canterville’i lossi vaim” ja sünnib kahe noore andeka looja Teele Uustani ja Sandra Lange koostöös, kes mõlemad on teatrialase kõrghariduse omandanud välismaal. 
Lavastuses kasutatakse nukuteatri ja teatraalse joonistamise vahendeid ning pakutakse noorele publikule nii hirmukõdi, nalja, kui kaasa tundmist, mõtlemist .
Lord Canterville’i vaim on juba sajandeid nautinud hiilgavat karjääri ja edukalt surnuks hirmutanud lossis elavaid aadlikke. Nüüd seisab ta silmitsi kaasaegse perekonnaga, kes teda oma nutiseadmete tagant üldse ei märka ja kui nad tema olemasolust lõpuks teadlikuks saavad, siis ei avalda ta neile mingit mõju. Hoopis vastupidi – lord Canterville’i vaimu ennast hakatakse nüüd kiusama. Sellisest solvangust tingituna peidab kummitus end lossi keldrisse ja üritab oma tasakaalu taastada, kuid kuna kohal on ka publik, siis see hästi ei õnnestu.
Kummitus laseb publiku silme all käiku oma kõige koletumad rollid ja hirmsamad trikid, kuid hiljutised üleelamised avaldavad oma mõju ja kõik ei lähe plaanipäraselt. 
Lõpuks peab vaataja valima, kas kummitust kiusata või hoopis talle kaasa tunda.

Lavastuse edastab teile meediaettevõtte Still Frame meeskond. 
Parimad teatrikohad saalis ning põnev teatrielamus koju kätte.

alates 7. eluaastast / kestvus 45 min

Virtuaalteatri vaatamiseks saab pileteid osta internetist Kellerteatri kodulehe ja Fienta.com kaudu. Juba ostetud pileteid teater tagasi ei osta või ümber ei vaheta. Ostetud piletiga saab etendust vaadata vaid ühest elektroonikaseadmest.

Etendust on võimalik vaadata siin: https://kellerteater.television.ee/Canterville/

Pilet annab ligipääsu vaatajakohale kaheks tunniks alates esmasest aktiveerimisest. Kui sisse logimisel tekib probleeme või küsimusi, siis palun anna meile kohe märku kas telefonil: +372 54 610 0116, Kellerteatri FB kaudu või emailile myyk@kellerteater.ee

Canterville'i kummitus
Canterville'i kummitus
Canterville'i kummitus
Canterville'i kummitus
Canterville'i kummitus
Canterville'i kummitus

fotod: suurepärane Siim Vahur

autor
OSCAR WILDE

lavastaja
TEELE UUSTANI
SANDRA LANGE

kunstnik
SANDRA LANGE

helikujundaja
JUHAN VIHTERPAL

valguskujundus
RENE TOPOLEV

dramaturg
VAHUR KELLER

laste hääled
SANDER TAMMELEHT ja ANDRES JÕEMA (Liivaku Lasteaed)

laval
SANDRA LANGE